Teleproqram

21 Noyabr 2019

07:00
Sənədli film
08:00
CBC Sport İnfo Səhər (canlı)
09:00
Basketbol: Gəncə - Atom (təkrar)
11:00
Xəbərlər
11:15
Start (canlı)
12:00
Cüdo: Grand Slam - Braziliya (təkrar)
14:00
Futzal: Araz - EKOL (canlı)
15:45
Start (təkrar)
16:30
Jurnal: La Liqa dünyası (təkrar)
17:00
Xəbərlər
17:30
Jurnal: Çempionlar Liqası (təkrar)
18:00
Xəbərlər
18:30
Jurnal: La Liqa dünyası (təkrar)
19:00
Xəbərlər
20:00
Üçüncü hissə (canlı)
21:00
UFC. Coanna – Uoterson (təkrar)

22 Noyabr 2019

00:00
İspaniya La Liqası: Eybar - Real Madrid (təkrar)
02:00
Jurnal: La Liqa dünyası (təkrar)
02:30
Cüdo (təkrar)
05:00
Yoldaşlıq oyunu: Azərbaycan U-21 - Ukrayna U-21 (təkrar)
07:00
Sənədli: Transvorld
08:00
CBC Sport İnfo Səhər (canlı)
09:00
Futzal: Araz - EKOL (təkrar)
11:00
Xəbərlər
11:15
Start (canlı)
12:00
Jurnal: La Liqa dünyası (təkrar)
12:30
Cüdo: Grand Slam - Osaka (canlı)
15:00
Xəbərlər
15:15
Start (təkrar)
16:00
Üçüncü hissə (təkrar)
17:00
Xəbərlər
17:30
Jurnal: La Liqa dünyası (təkrar)
18:00
Xəbərlər
18:30
Matça Doğru (canlı)
19:00
Azərbaycan Premyer Liqası: Sumqayıt - Qarabağ (canlı)
21:30
Foto+ (premera)
22:00
Jurnal: La Liqa dünyası (təkrar)
22:30
Sənədli: Transvorld
23:00
Jurnal: A Seriyası (premera)
23:30
Jurnal: La Liqa dünyası (premera)

23 Noyabr 2019

00:00
İspaniya La Liqası: Levante - Malyorka (canlı)
02:00
Azərbaycan Premyer Liqası: Sumqayıt - Qarabağ (təkrar)
04:00
Jurnal: A Seriyası (təkrar)
04:30
Jurnal: La Liqa dünyası (təkrar)
05:00
İspaniya La Liqası: Levante - Malyorka (təkrar)
07:00
İspaniya La Liqası: Levante - Malyorka (təkrar)
09:00
Azərbaycan Premyer Liqası: Sumqayıt - Qarabağ (təkrar)
11:00
Jurnal: A Seriyası (təkrar)
11:30
Jurnal: La Liqa dünyası (təkrar)
12:00
Foto+
12:30
Cüdo: Grand Slam - Osaka (canlı)
15:00
Azərbaycan Premyer Liqası: Səbail - Sabah (canlı)
17:15
Jurnal: A Seriyası (təkrar)
18:00
İtaliya A Seriyası: Atalanta - Yuventus (canlı)
20:15
Jurnal: La Liqa dünyası (təkrar)
21:00
İtaliya A Seriyası: Milan - Napoli (canlı)
23:00
Jurnal: La Liqa dünyası (təkrar)

24 Noyabr 2019

00:00
İspaniya La Liqası: Real Madrid - Real Sosyedad (canlı)
02:00
Azərbaycan Premyer Liqası: Səbail - Sabah (təkrar)
04:00
Sənədli: Transvorld
05:00
İtaliya A Seriyası: Atalanta - Yuventus (təkrar)
07:00
Sənədli: Transvorld
08:00
İspaniya La Liqası: Real Madrid - Real Sosyedad (təkrar)
10:00
Azərbaycan Premyer Liqası: Səbail - Sabah (təkrar)
12:30
Cüdo: Grand Slam - Osaka (canlı)
15:00
Azərbaycan Premyer Liqası: Zirə - Keşlə (canlı)
17:00
Azərbaycan Premyer Liqası: Neftçi - Qəbələ (canlı)
19:00
İspaniya La Liqası: Eybar - Alaves (canlı)
21:00
Avtotəmir (təkrar)
21:30
İspaniya La Liqası: Vilyarreal - Selta (canlı)